KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12612226
nr 1261 2226
Oidentifierad konstnär. Signerad a tergo LS. Olja på pannå, 38x22 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2019
kl 20:04:49